Forum Axun Music Strona Główna

Axun Music
AxunMusic.fora.pl - FORUM OGÓLNOMUZYCZNE
 

Med "Wolne słowo LP" [2005; nielegal+wywiad]

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Axun Music Strona Główna -> Rap/Hip Hop
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Axun
Dr House tego forum



Dołączył: 27 Sie 2005
Posty: 1411
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: T-ów

PostWysłany: Pon 15:55, 19 Wrz 2005    Temat postu: Med "Wolne słowo LP" [2005; nielegal+wywiad]


Arrow okładka dziełem Zin'a (znacie Go z tego forum)

Arrow Track Lista
1. Intro
2. Wolne Słowo
3. To po prostu realizm
4. Podziemie
5. Agresja
6. Jak Długo
7. Rewolucja (+Hokus)
8. Uwieram Cię
9. Tyle Razy
10. 24/7
11. Kiedyś
12. Ucieczka
13. Outro
BONUS
14. Słowo na wolnym (Just Blaze bit)


Tu ściągniesz
Arrow [link widoczny dla zalogowanych]
Arrow [link widoczny dla zalogowanych] (jak tu jeszcze jest?)


Ściągajcie bo to naprawde dobry materiał.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Axun dnia Sob 20:32, 01 Paź 2005, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Undersnacker




Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 222
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: BLOKI

PostWysłany: Pon 16:40, 19 Wrz 2005    Temat postu:

A co to jest??I kim jest Zin że robi okładki??

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Axun
Dr House tego forum



Dołączył: 27 Sie 2005
Posty: 1411
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: T-ów

PostWysłany: Pon 17:09, 19 Wrz 2005    Temat postu:


Cytat:
A co to jest??I kim jest Zin że robi okładki??


To jest nielegal,zresztą sprawdz naprawdę polecam.Wiadomo są pewne niedociągnięcia,ale.....to dobra płytka naprawde warto ściagnąć.

Zin to user tego forum(i innych też Wink ) i z tego co widać naprawde dobry grafik.
Jego profil na forum Arrow http://www.axunmusic.fora.pl/profile.php?mode=viewprofile&u=4

Wink


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Axun
Dr House tego forum



Dołączył: 27 Sie 2005
Posty: 1411
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: T-ów

PostWysłany: Sob 20:51, 01 Paź 2005    Temat postu:

Zapraszam na wywiad z Danielem aka Med'em.
Świerzy bo skończony przed chwilą.


Axun:Witaj! Dzięki że zgodziłes się na wywiad. Na początke dlazcego hiphop?

Med:Dlatego, że to najmniej ograniczony gatunek muzyki jaki istnieje. Zawiera w sobie każdy inny gatunek. Jest w nim jazz soul blues rock a nawet metal. Wszystko.

Wypuściłes w obieg niedawno swój pierwszy album.Opowiedz jak powstawał.

W bólach. Wogóle najpierw miał być LP jako Imagizm Squad z moim ziomboyem Dociem, ale niestety nie udało się, więc wziąłem sprawy w swoje ręce Pozciągałem bity (jak się z czasem okazało nie tak zajebiste jak się wydawałay) i ponagrywałem teksty. Na koniec w wakacje siedziałem mixowałem masterowałem i nagrywałem wszystko jeszcze raz bo nie byłem zadowolony.

Rozumiem ,że sam pracowałeś nad całością?

Tak to tylko moja robota no i oczywiście ludzi którzy mi pomogli. Hokus który dograł zwrotkę (niezłą zresztą) no i Vital i Zin którzy zrobili dwie opcjonalne okładki. Nie bez znaczenia są też osoby które wydawały swoje opinie.

A jak Twoi bliscy - rodzina, znajomi, zareagowali na to,że postanowiłeś nagrać kawałki hiphopowe?

Powiedzieli że mnie pojebało Nawet nie chcą tego słuchać, tylko cały czas mnie uciszają. Są niereformowalni.

Rozumiem ,że wolą inny gatunek muzyki. A jakimi rzeczami interesujesz się Ty , rzecz jasna poza muzyką?

Skateboarding człowieku. Jestem totalnie uzależniony od deski. Mam na jej punkcie szajbę. Jeżdże nawet w zimę na jakims odśnieżonym kawałku szosy. nawet dzisiaj byłem cały dzien w Ciechanowie (20 km od nas) z Dociem i jeździliśmy cały dzień.

Czyli oba zajęcie można powiedzieć z jednej kultury.A wróćmy jeszcze do płyty.Producenci świetni.A tak na poważnie to czym się kierowałeś dobierająć podkłady?

Ja już sam nie wiem czym.Normalnie jestem mocno rozczarowany sowją niedojrzałością muzyczną. Jest kilka podkładów naprawdę kozackich, a kilka takich które wpadły mi w ucho i ja ich już potem nie usuwałem. Dziś co najmniej 4 podkłady bym zmienił. Następny będzie mixtape na bitach Kanye Westa więc problem zostanie wyeliminowany.

Rozumiem ,że to Twoj uulubionu producent?

Nie wiem czy ulubiony. Ja mam 1000 ulubionych producentów, ale bardzo go lubię napewno. Bardzo odświeżył ideę samplingu, wydał dwie zajebiste płyty, wybrodukował świetny album Commona i singiel Game'a sprytnie łączy underground z mainstreamem i naprawdę trzeba znać jego dokonania. Kanye jest naprawdę zajebisty.

Zapatrujesz się trochę na niego?Prubujesz naśladować?

Broń panie Boże. Zresztą nie jestem producentem. Rapowo chyba nie jest to wzór do naśladowania. Jest kilku mc którzy bardzo wpłynęli na mój styl, ale napewno nie jest to kalka Stanów na Polskę. Bardzo pracowałem i nadal pracuję na swój styl. Czy ta praca da efekty dowiemy się za parę lat.

Na płycie dużo politykujesz.Lubisz takie tematy poruszać w utworach?

Tak. Zawsze jarały mnie takie kawałki. Trzeba o tym mówić bo nasze społeczeństwo jest tak ogłupione przez TV, że zagubili gdzieś logiczne myślenie

Mówisz,że palnujesz mixtape,a drugi swój album?Kiedy możemy się spodziewać?

To będzie można powiedzieć drugi album. Zupełnie nowe kawałki, ale na bitach Kanye'ya. Pełny album na "swoich" bitach? Kiedy będę na tyle dobry, że odezwą się do mnie jacyś godni uwagoi producenci, albo przynajmniej będą chcieli ze mną rozmawiać bo na razie nikt nie odpowiada na moje maile. Nie to że się użalam na sobą, ale po prostu mówie o faktach.

Jesteś młodym chłopakiem.Czy wiążesz z muzyką swoją przyszłoś,
czy będiz eto tylko hobby?


Nie chce nigdy dopuścić do sytuacji, w której moim jedynym źródłem utrzymania będzie hip-hop. Jeśli mój pierwszy legal zapewni mi pewną przyszłośc na 5 lat to nie będę pracował, ale nie chcę sytuacji w któej muszę wypuścić płytę bo nie mam z czego żyć. Jest o tym wers na płycie.

Przyszłość na 5 lat, no to będzie trudne.Ten album musiałby być przełomowy dla polskiej sceny.Jak to sobie wyobrażasz?

Nie ma takiej opcji. Musiałbym sprzedać tyle co Kaliber albo Paktofonika. Najfajniej byłoby sprzedać tyle co Liroy. Dobra rozmarzyłem się Jedno jest pewne nie będę nigdy robił muzyki dla kasy, ale chcę zarabiać kasę na takiej muzie jaką lubię robić


Już wiemy ,że Twoim ulubionym producentem jest K.West. A ulubiony raper?


Nie jest. Nie czytasz. Ulubiony raper Jest ich 10000000 chyba Ale zajebiście jaram się Talibem Kweli, Big L'em (RIP) Rakimem, Supastition, Slug, Eminem a z polskich napewno Pezet, Eis, Gural, Smarki i wieeelu wieeeelu innych ( no w Polsce może nie tak wielu)


A twja ulubiona płyta, niekoniecznie hiphopowa?

Jest ich wiele. Ostatnio na przykład Supastition - Deadline EP i Othello - Elevator Music. Z pozahiphopowych to na zawsze będe się jarał każdą płytą Offspring. lubię nawet takie komercyjne piardy jak Linkin Park. Z polski bardzo lubię Kazika. Wracając do hiphopu to absolutnym klasykiem jest pierwszy Blackstar i Reflection Eternal. Big L wydał dwie zajebiste płyty. Erick B and Rakim wydali klasyki. Gangstarr. Takich płyt są miliony.
genialne jest płyta Jill Scott - Beautifully Human

Pozdrowienia od Ciebie.

Imagizm - Interesująca manipulacja Aranżacją Głosu I Zwojów Mózgowych czyli Vital i Dociu. WIelkie 5 dla wszystkich którzy pomagali mi na mojej hiphopowej drodze, Byku, Koza i cała ekipa z deski. Cała (prawie) II hd z I LO w Ciechanowie. I dla wszystkich którzy przesłuchali mojej płyty. No i oczywiście ci o których zapomnaiłem - pozdrawiam Was. No i Ciebie Axun też pozdrawiam, a co nie mogę

Dzięki za wywiad.Życze powodznia i czekam na mixtape

Dzięki wielkie. Wogóle to mój pierwszy wywiad i jak za 10 lat jak już będą gwiazdą i mnie zapytają czy pamiętam swój pierwszy wywiad to powiem że to Axun go robił Pozdro
A mixtape będzie na ferie

Super, czekamy!

------------------------------------------------------------
No myślę,że się miło czytało.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Undersnacker




Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 222
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: BLOKI

PostWysłany: Sob 21:08, 01 Paź 2005    Temat postu:


Axun napisał:

Axun:Witaj! Dzięki że zgodziłes się na wywiad. Na początke dlazcego hiphop?

Med:Dlatego, że to najmniej ograniczony gatunek muzyki jaki istnieje. Zawiera w sobie każdy inny gatunek. Jest w nim jazz soul blues rock a nawet metal. Wszystko.


A w metalu jest hip-hop , soul , jazz itd. Twisted Evil .Ale trzymam kciuki za gościa.Może będzie gwiazdą i powiem ... "Wiecie dzieci , kiedyś jak monitory były wielkie jak TV byłem moderatorem na forum które jako pierwsze przeprowadziło wywiad z Med'em.A teraz kopie rowy i czyszcze kanalizacje" king
No i znowu gratulations dla Axun-a.Musze szybko zrobic z jakiegoś qmpla gwiazde to może też będe miał wywiad Wink


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
med19
Music Star



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 13
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: GSC

PostWysłany: Sob 21:23, 01 Paź 2005    Temat postu:

Nie no wywiadzik wyszedł fajnie. Szkoda że pousuwane smile bo byłby dłuższy Very Happy Very Happy Very Happy Ogólnie wyszło naprawdę na luzie i fajnie.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Axun
Dr House tego forum



Dołączył: 27 Sie 2005
Posty: 1411
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: T-ów

PostWysłany: Nie 13:32, 02 Paź 2005    Temat postu:

Wiesz Med, 'buzki' z gg są inne niż na forum i dlatego.Ale przecież mogę udostępnić dla chętnych tą wersję z gg.Tylko się spieszcie, bo mam archiwum na 30 dni Wink

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
dill-o




Dołączył: 28 Sie 2005
Posty: 22
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Nie 20:45, 02 Paź 2005    Temat postu:

całkiem fajny wywiad.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
zin




Dołączył: 27 Sie 2005
Posty: 117
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Pią 19:42, 07 Paź 2005    Temat postu:

dill-o, premiera denixu i sam będziesz tu pisał Mr. Green

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Axun Music Strona Główna -> Rap/Hip Hop Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel & Download

Regulamin